Wat een geweldig team!

afbeelding van majamarcucci

Onze ouderwerking, dat zijn betrokken ouders die samen school willen maken, samen met het schoolteam en de kinderen, maar ook samen met de buurt, Schaarbeek en de wereld (ja, we zien het groots!).

En betrokken ouders… dat zijn we natuurlijk allemaal. Misschien kom je naar een vergadering of een praatcafé, of kwam je al eens een boekje lezen in de klas. Misschien heb je al eens een boodschap van de juf vertaald voor een andere ouder, of bracht je een lekker dessert mee naar het zomerterras. Alle ouders van de Kriek zijn op hun eigen manier betrokken en op die manier maken we eigenlijk allemaal deel uit van de ouderwerking.

Wanneer we activiteiten organiseren, doen we dat steeds met één doel in ons achterhoofd: mensen samen brengen. Op onze school zitten kinderen en ouders met veel verschillende achtergronden en het schoolteam en de ouderwerking kiezen ervoor om te kijken naar wat ons verbindt. Op die manier maken we samen een school waar iedereen, ouders en kinderen, zich thuis kan voelen en zichzelf kan zijn.

Maandelijkse koffiemomenten, een gezellige pick-nick in het park, een sprookjesbuffet met verhalen in verschillende talen,…. Soms zijn we met veel en soms met wat minder, maar altijd is het gezellig en elke keer leren we elkaar weer een beetje beter kennen.

 Heb je zelf nog leuke ideeën of wil je onze groep actief komen versterken, dan zijn er veel mogelijkheden!

 • Kom eens langs op een koffiemoment (elke 1e dinsdag van de maand, kijk op de jaarkalender voor plaats/uur)
 • Kom eens langs op één van onze open vergaderingen (zie kalender). Tijdens onze vergaderingen spreken we voornamelijk Nederlands, maar samen kunnen we elkaar helpen en vertalen naar het Frans, Engels, Arabisch, Spaans, Engels, Duits, Italiaans, … en bijkomende talen zijn altijd welkom, we zijn bijvoorbeeld nog op zoek naar een Turks sprekende mama of papa!
 • Stuur een mailtje naar ouderwerking@gemeenteschooldekriek.be
 • Spreek 1 van ons aan

We zijn:

 • Hanane - mama Nisrine (4lj) en Soulayman (1lj)
 • Naoual - mama Yasmine (6lj), Ines (3lj) en Ziad (3KK)
 • Samira - mama Asma (1lj) en Marwa (1KK)
 • Sofie - mama Karlijn (3lj) en Warre (3KK)
 • Melissa - mama Emilia (2KK) en Julius (0KK)
 • Juf Marika (6lj)
 • Juf Erika -Brede School
 • Juf Maja -zorg kleuters en mama Jits (2lj) en Warre (3KK)

Oeps, dat had je goed gezien: in onze ouderwerking zitten tot nu toe alleen maar mama’s en juffen… maar papa’s zijn natuurlijk ook welkom!!